158.80 €
158.80 € 310.59 лв.
158.80 € 310.59 лв. без ддс
Артикулен номер: TP-EAP650 D120-O
Мерна единица: бр.
Производител: до 2402 Mbps
Производител: бр.
Производител: Omada by TP-Link
Производител: EAP650 D120-Outdoor
Модел: EAP650 D120-Outdoor
Гаранция: 60 месеца
TP-Link Omada EAP650-D120 Outdoor е AX3000 Outdoor Wi-Fi 6 точка за достъп с вградените високоефективни насочени антени, която осигурява до ~3 Gbps сумарна безжична скорост (около 2402 Mbps на 5 GHz и 574 Mbps на 2.4 GHz) и широко, целево покритие на открити пространства. Тя работи в екстремни външни условия с IP68 weatherproof корпус и широк температурен ди... виж повече
| Производител |
до 2402 Mbps
бр.
Omada by TP-Link
EAP650 D120-Outdoor
|
| Модел | EAP650 D120-Outdoor |
| Безжични скорости | до 2402 Mbps |
| Антена/Антени | 2.4 GHz: 2 × 8 dBi 5 GHz: 2 × 10 dBi |
| Успоредно работещи клиенти | 250+ |
| Покритие | 2.4 GHz: 200+ ㎡ 5 GHz: 500+ ㎡ |
| Работна температура | -40 °C - 70 °C |
| Безжични стандарти | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Централизирано управление | Платформа Omada SDN |
| Интерфейс | 1× Gigabit RJ45 Порт |
| Размери | 207.5 × 58 × 230 mm |
| Захранване | PoE 802.3at, 48V Пасивно PoE /12V DC |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |
Име на файл
Ценова листа – Активно мрежово оборудване Omada by TP-Link (Интерактивна)