86.00 €
86.00 € 168.20 лв.
86.00 € 168.20 лв. без ддс
Артикулен номер: 30334138
Мерна единица: бр.
Производител: 1
Производител: бр.
Производител: DAHUA
Производител: PFS3110-8T
Модел: PFS3110-8T
Гаранция: 24 месеца
10-портов суич, 8 x 10/100 Base-T, 1 x 10/100/1000 Base-T, 1 x 100/1000 Base-X Оптичен порт, L2, индустриален дизайн с работна температура -40°С +70°С. Комутираща способност 13.6Gbps, буферна памет 2Mb, Mac table 8K, Packet forward 4.17Mpps. Вградена гръмозащита 4KV. Метален корпус с размери: 150х100х42mm. Възможност за монтаж на DIN шина. Съвместим с PFT395... виж повече
| Производител |
1
бр.
DAHUA
PFS3110-8T
|
| Модел | PFS3110-8T |
| SFP портове | 1 |
| Сертификати | CE, FCC |
| Работна температура | -30 °C to +65 °C |
| MAC таблица | 8K записа |
| Корпус | Метал |
| Интерфейс | 8 × 10/100 Mbps RJ45 Ports, 1 × Gigabit RJ45 Ports, 1 × Gigabit SFP Port |
| Switching капацитет | 7.60 Gbps |
| Енергийна консумация | 5 W |
| Захранване | DC 12V |
| Размери | 150 х 100 х 42 mm |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.54 |
Име на файл
Ценова листа – Контрол на достъпа Dahua (Интерактивна)Име на файл
Ценова листа – Видеодомофонни системи Dahua (Интерактивна)Име на файл
Ценова листа – Видеонаблюдение (Интерактивна)Име на файл
Декларация за съответствие - 30334138Име на файл
Техническа спецификация - 30334138