381.00 €
381.00 € 745.17 лв.
381.00 € 745.17 лв. без ддс
Артикулен номер: 30394216
Мерна единица: бр.
Производител: IP65
Производител: 180.1 mm × 90.1 mm × 27.0 mm
Производител: 13.56MHz
Производител: Да
Производител: бр.
Производител: DAHUA
Производител: ASI6213S-PW
Модел: ASI6213S-PW
Гаранция: 36 месеца
Самостоятелен контролер за 1 врата двустранно с лицево разпознаване и вграден четец 13.56MHz. 4.3" touch screen 272 x 480. Вградена 2MP широкоъгълна камера. За вътрешен открит монтаж IP65. Комуник.: TCP/IP, Wi-Fi, RS 485, USB, Wiegand. 1x алармени входа/ 1x изхода, 1 вход състояние врата, 1 бутон за изход.Памет до 6 000 потребители/лица/пароли, 10 000 карти ... виж повече
| Производител |
IP65
12 VDC 1.5 A
180.1 mm × 90.1 mm × 27.0 mm
13.56MHz
Да
бр.
DAHUA
ASI6213S-PW
|
| Модел | ASI6213S-PW |
| Степен на защита | IP65 |
| Захранване | 12 VDC 1.5 A |
| Размери | 180.1 mm × 90.1 mm × 27.0 mm |
| Честота | 13.56MHz |
| Wi-Fi | Да |
| Лицево разпознаване | Да |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.70 |