100.43 €
100.43 € 196.42 лв.
100.43 € 196.42 лв. без ддс
Артикулен номер: TP-SG1008MP
Мерна единица: бр.
Производител: Неуправляем
Производител: 8
Производител: 8
Производител: Да
Производител: 8
Производител: 153 W
Производител: 1
Производител: бр.
Производител: Omada by TP-Link
Производител: SG1008MP
Модел: SG1008MP
Гаранция: 60 месеца
8 x 10/100/1000 Mbps RJ45 порта, PoE+, до 30W на порт, максимална мощност 124W, AUTO MDI/MDIX, Plug and play... виж повече
| Производител |
Неуправляем
8
8
Да
8
153 W
1
бр.
Omada by TP-Link
SG1008MP
|
| Модел | SG1008MP |
| Тип управление | Неуправляем |
| Ethernet портове | 8 |
| Портове | 8 |
| PoE | Да |
| PoE портове | 8 |
| PoE бюджет | 153 W |
| Вентилатор | 1 |
| Работна температура | 0 – 40 ℃ |
| MAC таблица | 4K записа |
| Корпус | Метал |
| Интерфейс | 8x Gigabit RJ45 порта |
| Switching капацитет | 16Gbps |
| Захранване | 100–240V AC |
| Енергийна консумация | 173.65 W |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Размери | 294 x 180 x 44 mm |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |