65.00 €
65.00 € 127.13 лв.
65.00 € 127.13 лв. без ддс
CS4006-4GT-60 6 портов мрежов комутатор управляем с 4 PoE DAHUA 2xUpLink... виж повече
| Производител |
Управляем
6
6
Да
4
60 W
Без
бр.
DAHUA
CS4006-4GT-60
|
| Модел | CS4006-4GT-60 |
| Тип управление | Управляем |
| Ethernet портове | 6 |
| Портове | 6 |
| PoE | Да |
| PoE портове | 4 |
| PoE бюджет | 60 W |
| Вентилатор | Без |
| Работна температура | -10 °C to +55 °C |
| MAC таблица | 2K записа |
| Корпус | Метал |
| Интерфейс | 4 × Gigabit RJ45 Ports (PoE), 2 × Gigabit RJ45 Ports (uplink) |
| Размери | 115 mm × 84 mm × 27 mm |
| Switching капацитет | 12 Gbps |
| Захранване | Външен адаптер 53 VDC, 0.8 A |
| Енергийна консумация | 65 W |
| PoE протокол | IEEE802.3AF; IEEE802.3AT; Hi-PoE |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.28 |