42.40 €
42.40 € 82.93 лв.
42.40 € 82.93 лв. без ддс
5-портов гигабитов, лесно управляем, комутатор с 4 PoE+ порта, предназначен за малки и средни предприятия, които изискват ефективно управление на мрежата и захранване на устройства като IP камери, безжични точки за достъп и VoIP телефони. PoE+ поддръжка: Четири от петте гигабитови RJ45 порта поддържат стандарти 802.3af/at, предоставяйки общ бюджет от 65 W за... виж повече
| Производител |
Управляем
5
5
Да
4
65 W
Без
бр.
Omada by TP-Link
ES205GP
|
| Модел | ES205GP |
| Тип управление | Управляем |
| Ethernet портове | 5 |
| Портове | 5 |
| PoE | Да |
| PoE портове | 4 |
| PoE бюджет | 65 W |
| Вентилатор | Без |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Работна температура | 0 – 40 ℃ |
| MAC таблица | 8K записа |
| Корпус | Метал |
| Централизирано управление | Omada SDN |
| Интерфейс | 5x Gigabit (4 PoE+) |
| Размери | 100 × 98 × 25 мм |
| Switching капацитет | 10 Gbps |
| Захранване | Външен адаптер (53.5V DC / 1.31A) |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |
Име на файл
Ценова листа – Активно мрежово оборудване Omada by TP-Link (Интерактивна)