33.00 €
33.00 € 64.54 лв.
33.00 € 64.54 лв. без ддс
Артикулен номер: TP-SG1005P-PD
Мерна единица: бр.
Производител: Неуправляем
Производител: 5
Производител: 5
Производител: Да
Производител: 5
Производител: 66 W
Производител: Без
Производител: бр.
Производител: Omada by TP-Link
Производител: SG1005P-PD
Модел: SG1005P-PD
Гаранция: 60 месеца
SG1005P‑PD е компактeн, настолен гигабитов неуправляем комутатор с пълна Plug & Play инсталация, който комбинира един PoE++ входен порт и четири PoE+ изходни порта. Устройството приема захранване през PoE++ (802.3bt Type 4) и може да достави до 66 W общ PoE бюджет на четирите изхода (при 802.3bt Type 4 входен стандарт), като поддържа и по-ниски нива (47 W пр... виж повече
| Производител |
Неуправляем
5
5
Да
5
66 W
Без
бр.
Omada by TP-Link
SG1005P-PD
|
| Модел | SG1005P-PD |
| Тип управление | Неуправляем |
| Ethernet портове | 5 |
| Портове | 5 |
| PoE | Да |
| PoE портове | 5 |
| PoE бюджет | 66 W |
| Вентилатор | Без |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Работна температура | -30 – 70 ℃ |
| MAC таблица | 2K записа |
| Корпус | Метал |
| Интерфейс | 5× Gigabit RJ‑45 порта (портове 1-4: изход до 30W; порт 5:вход до 90W) |
| Размери | 158 × 101 × 25 мм |
| Switching капацитет | 10 Gbps |
| Захранване | PoE |
| Енергийна консумация | 68.59 W |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |