237.60 €
237.60 € 464.71 лв.
237.60 € 464.71 лв. без ддс
SG3428X е 24-портов Gigabit L2+ управляем switch с 4 × 10 Gbps SFP+ слота за uplink — идеален за backbone, агрегация или връзка към сървъри. Поддържа богати мрежови функции (VLAN, QoS, Static Routing, IGMP Snooping, ACL, OAM и др.), позволява централизирано управление чрез Omada SDN и може да обслужва както малки, така и средни бизнес мрежи. Fanless дизайн и... виж повече
| Производител |
4
Управляем
24
28
Не
Без
бр.
Omada by TP-Link
SG3428X
|
| Модел | SG3428X |
| SFP портове | 4 |
| Тип управление | Управляем |
| Ethernet портове | 24 |
| Портове | 28 |
| PoE | Не |
| Вентилатор | Без |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Работна температура | -5 – 45 ℃ |
| MAC таблица | 16K записa |
| Корпус | Метал |
| Централизирано управление | Omada SDN |
| Интерфейс | 24× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4× 10G SFP+ Slots 1× RJ45 Console P |
| Размери | 440 × 180 × 44 мм |
| Switching капацитет | 128 Gbps |
| Захранване | 100–240V AC |
| Енергийна консумация | 23.6 W |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |
Име на файл
Ценова листа – Активно мрежово оборудване Omada by TP-Link (Интерактивна)