10-портов Layer 2 мреж. комутатор (суич). Портове: 8 x 10/1000Mbps PoE RJ45 + 2 x 1Gbps RJ45 uplink порта. Мощн. на 1 порт ≤60Wпорт, 2-8 порт ≤30W, общо≤ 60W, IEEE 802.3af; IEEE 802.3at; Hi-PoE. Макс. траф.: 20Gbps. Индустр. дизайн за DIN шина, раб. темпер. -10°C~55°C. Захранване 53 V, 1.22 A ... виж повече
| Производител |
10
Да
8
бр.
DAHUA
CS4010-8GT-60
|
| Модел | CS4010-8GT-60 |
| Портове | 10 |
| PoE | Да |
| PoE портове | 8 |
| Работна температура | –10 °C to +55 °C |
| Корпус | Метал |
| Размери | 184.6 mm × 103.3 mm × 27 mm |
| Switching капацитет | 20 Gbps |
| Захранване | 53 V, 1.22 A |
| Максимална мощност | 60 W |
| Uplink | 2 |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 1.10 |
Име на файл
Инструкция за употреба - 30334165Име на файл
Техническа спецификация - 30334165Име на файл
Ценова листа – Контрол на достъпа Dahua (Интерактивна)Име на файл
Ценова листа – Видеодомофонни системи Dahua (Интерактивна)Име на файл
Ценова листа – Видеонаблюдение (Интерактивна)