98.80 €
98.80 € 193.24 лв.
98.80 € 193.24 лв. без ддс
Артикулен номер: TP-ES210GMP
Мерна единица: бр.
Производител: 1
Производител: Управляем
Производител: 10
Производител: 11
Производител: Да
Производител: 8
Производител: 123 W
Производител: Без
Производител: бр.
Производител: Omada by TP-Link
Производител: ES210GMP
Модел: ES210GMP
Гаранция: 60 месеца
10-портов гигабитов лесно управляем комутатор с 8 PoE+ порта. PoE+ поддръжка: Осем от десетте гигабитови RJ45 порта поддържат стандарти 802.3af/at, предоставяйки общ бюджет от 123 W за захранване на съвместими устройства, с максимум 30 W на порт. Висока производителност: С комутационен капацитет от 20 Gbps и скорост на препращане от 14.88 Mpps. Интеграция с ... виж повече
| Производител |
1
Управляем
10
11
Да
8
123 W
Без
бр.
Omada by TP-Link
ES210GMP
|
| Модел | ES210GMP |
| SFP портове | 1 |
| Тип управление | Управляем |
| Ethernet портове | 10 |
| Портове | 11 |
| PoE | Да |
| PoE портове | 8 |
| PoE бюджет | 123 W |
| Вентилатор | Без |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Работна температура | 0 – 40 ℃ |
| MAC таблица | 8K записа |
| Корпус | Метал |
| Централизирано управление | Omada SDN |
| Интерфейс | 10x Gigabit (8 PoE+) |
| Размери | 209 × 126 × 26 мм |
| Switching капацитет | 20 Gbps |
| Захранване | Външен адаптер (53.5V DC / 2.43A) |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |
Име на файл
Ценова листа – Активно мрежово оборудване Omada by TP-Link (Интерактивна)