22.09 €
22.09 € 43.20 лв.
22.09 € 43.20 лв. без ддс
Артикулен номер: 75169-272997
Мерна единица: бр.
Производител: Алуминий
Производител: За вграждане
Производител: AC
Производител: 4W
Производител: 343lm
Производител: 3000K
Производител: Ra>80
Производител: 220-240V
Производител: 20000 h
Производител: Да
Производител: -20°C - 40°C
Производител: IP54
Производител: #2e3234
Производител: бр.
Производител: VK LED
Производител: VK/04138/AN/W
Модел: VK/04138/AN/W
EAN: 75169-272997
Гаранция: 24 месеца
VK/04138/AN/W LED осветител за стена, 220-240V, 4W, 3000K, 343lm, CRI>80, IP54, 8.9x8.9cm, антрацит... виж повече
| Производител |
Алуминий
За вграждане
AC
4W
343lm
3000K
Ra>80
220-240V
20000 h
Да
-20°C - 40°C
IP54
#2e3234
бр.
VK LED
VK/04138/AN/W
|
| Модел | VK/04138/AN/W |
| EAN | 75169-272997 |
| Материал на корпуса | Алуминий |
| Вид монтаж | За вграждане |
| Тип (AC/DC) | AC |
| Мощност | 4W |
| Светлинен поток | 343lm |
| Цветна температура | 3000K |
| Индекс на цветопредаване | Ra>80 |
| Напрежение | 220-240V |
| Живот | 20000 h |
| Димиране | Да |
| Работна температура | -20°C - 40°C |
| Степен на защита | IP54 |
| Цвят | Антрацит |
| Размери | 8.9x8.9cm |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.24 |