10.23 €
10.23 € 20.01 лв.
10.23 € 20.01 лв. без ддс
Артикулен номер: 64173-123121
Мерна единица: бр.
Производител: Бяло-черно
Производител: Алуминий
Производител: За вграждане
Производител: AC
Производител: max.12W
Производител: GU10
Производител: 220-240V
Производител: Не
Производител: 0°C - 40°C
Производител: IP20
Производител: #000001
Производител: бр.
Производител: VK LED
Производител: VK/03299G/WB
Модел: VK/03299G/WB
EAN: 64173-123121
Гаранция: 24 месеца
VK/03299G/WB Спот за вграждане за GU10/PAR16, Max12W (LED), IP20, ø7.5x3.3cm, бял-черен... виж повече
| Производител |
Бяло-черно
Алуминий
За вграждане
AC
max.12W
GU10
220-240V
Не
0°C - 40°C
IP20
#000001
бр.
VK LED
VK/03299G/WB
|
| Модел | VK/03299G/WB |
| EAN | 64173-123121 |
| Цвят на корпуса | Бяло-черно |
| Материал на корпуса | Алуминий |
| Вид монтаж | За вграждане |
| Тип (AC/DC) | AC |
| Мощност | max.12W |
| Монтажен цокъл | GU10 |
| Напрежение | 220-240V |
| Димиране | Не |
| Работна температура | 0°C - 40°C |
| Степен на защита | IP20 |
| Цвят | Бяло-черно |
| Размери | Ø7.5x3.3cm |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.17 |
Име на файл
Ценова листа – Луни VK LED (Интерактивна)Име на файл
Техническа спецификация - 64173-123121