233.00 €
233.00 € 455.71 лв.
233.00 € 455.71 лв. без ддс
18-портов PoE неуправляем мрежов комутатор ( суич ). Портове: 16 x 10/100Mbps BASE-T RJ45 Combo / 2 x 1Gbps RJ45 + 2 x 1Gbps Base X SFP Combo порта. Port1&2: ≤90W ( Hi-PoE) , Port3-16≤30W, Общо: ≤135W. Максимален трафик: 7.2Gbps. Работна температура -10°C~+55°C. Гръмозащита 2kV. Размери: 440х220х44mm.... виж повече
| Производител |
2
Неуправляем
18
20
Да
16
135 W
1
бр.
DAHUA
S3218-16ET-135
|
| Модел | S3218-16ET-135 |
| SFP портове | 2 |
| Тип управление | Неуправляем |
| Ethernet портове | 18 |
| Портове | 20 |
| PoE | Да |
| PoE портове | 16 |
| PoE бюджет | 135 W |
| Вентилатор | 1 |
| Сертификати | CE |
| Работна температура | -10 °C to +55 °C |
| MAC таблица | 8K записа |
| Корпус | Метал |
| Интерфейс | 16 × 10/100 Mbps RJ45 Ports, 2 × Gigabit RJ45 Ports (combo), 2 × Gigabit SFP Ports |
| Размери | 440 mm × 220 mm × 44 mm |
| Switching капацитет | 7.2 Gbps |
| Захранване | 100–240 VAC DC |
| Енергийна консумация | 154 W |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 60.80 |
Име на файл
Ценова листа – Контрол на достъпа Dahua (Интерактивна)Име на файл
Ценова листа – Видеодомофонни системи Dahua (Интерактивна)Име на файл
Ценова листа – Видеонаблюдение (Интерактивна)Име на файл
Декларация за съответствие - 31133564Име на файл
Техническа спецификация - 31133564