Този Acti9 C120N е многостандартен автоматичен прекъсвач с ниско напрежение (MCB). Това е 3P автоматичен прекъсвач с 3 защитени полюса, 125A номинален ток и крива C изключване. Номиналната изключвателна възможност при късо съединение Icn е до 10000A при 230VAC до 400VAC, в съответствие със стандарт IEC/EN 60898-1. Този продукт е в съответствие със стандарта ... виж повече
| Производител |
50/60 Hz
бр.
|
| Модел | Acti 9 C120 |
| EAN | 3606480379413 |
| Честота на мрежата | 50/60 Hz |
| Монтажна подпора | 35 mm симетрични DIN шина |
| Технология изключвателно устройство | Термо-магнитен |
| Тип мрежа | AC |
| Брой полюси | 3P |
| Крива | C |
| [In] номинален ток | 125 A при 30 C |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |