42.26 €
42.26 € 82.65 лв.
42.26 € 82.65 лв. без ддс
Артикулен номер: A9N18358
Мерна единица: бр.
Производител: 50/60 Hz
Производител: бр.
Производител: SCHNEIDER ELECTRIC
Производител: Acti 9 C120
Модел: Acti 9 C120
EAN: 3606480379321
Миниатюрен автоматичен прекъсвач C120N - 1P - 100A - C крива... виж повече
| Производител |
50/60 Hz
бр.
SCHNEIDER ELECTRIC
Acti 9 C120
|
| Модел | Acti 9 C120 |
| EAN | 3606480379321 |
| Честота на мрежата | 50/60 Hz |
| Код изключвателна способност | N |
| Ограничителен клас | 3 в съответствие с EN/IEC 60947-2 |
| Индикатор за позиция на контакта | Да |
| Тип продукт или компонент | Миниатюрен прекъсвач |
| Общи загуби на мощност | 2 W |
| Наименование на продукта | Acti9 C120 |
| Стандарти | EN/IEC 60898-1, EN/IEC 60947-2 |
| Монтажна подпора | 35 mm симетрични DIN шина |
| Брой полюси | 1P |
| [In] номинален ток | 100 A при 30 C |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |