53.21 €
53.21 € 104.07 лв.
53.21 € 104.07 лв. без ддс
Артикулен номер: LED618084
Мерна единица: бр.
Производител: 24W
Производител: 1920lm
Производител: 3000K
Производител: 120°
Производител: Повърхностен
Производител: IP44
Производител: #ffffff
Производител: бр.
Производител: LEDVANCE
Производител: SF Circular 400 S
Модел: SF Circular 400 S
EAN: 4058075618084
Гаранция: 36 месеца
LED Плафон 24W 1920lm 3000K IP44 с MW датчик... виж повече
| Производител |
24W
1920lm
3000K
120°
Повърхностен
IP44
#ffffff
бр.
LEDVANCE
SF Circular 400 S
|
| Модел | SF Circular 400 S |
| EAN | 4058075618084 |
| Мощност | 24W |
| Светлинен поток | 1920lm |
| Цветна температура | 3000K |
| Ъгъл на излъчване | 120° |
| Монтаж | Повърхностен |
| IP защита | IP44 |
| Цвят | Бял |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |
Име на файл
Техническа спецификация - LED618084Име на файл
Фотометрични данни - LED618084