13.14 €
13.14 € 25.70 лв.
13.14 € 25.70 лв. без ддс
Артикулен номер: LED105890
Мерна единица: бр.
Производител: 24W
Производител: 1800lm
Производител: 75 lm/W
Производител: 3000K
Производител: >80
Производител: 120 °
Производител: Повърхностен
Производител: IP44
Производител: #ffffff
Производител: бр.
Производител: LEDVANCE
Производител: CEILING ROUND IP44 325 24W 830 IP44
Модел: CEILING ROUND IP44 325 24W 830 IP44
EAN: 4099854105890
Гаранция: 24 месеца
LED Плафон 24W 1800lm 3000K, Ra>80, 120° D325x72mm Ceiling Circular 350 IP44... виж повече
| Производител |
24W
1800lm
75 lm/W
3000K
>80
120 °
Повърхностен
IP44
#ffffff
бр.
LEDVANCE
CEILING ROUND IP44 325 24W 830 IP44
|
| Модел | CEILING ROUND IP44 325 24W 830 IP44 |
| EAN | 4099854105890 |
| Мощност | 24W |
| Светлинен поток | 1800lm |
| Светлинен добив | 75 lm/W |
| Цветна температура | 3000K |
| Индекс на цветопредаване | >80 |
| Ъгъл на излъчване | 120 ° |
| Монтаж | Повърхностен |
| IP защита | IP44 |
| Цвят | Бял |
| Размери | Ø325x72 mm |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |
Име на файл
Презентация Ceiling RoundИме на файл
Техническа спецификация - LED105890