51.50 €
51.50 € 100.73 лв.
51.50 € 100.73 лв. без ддс
Артикулен номер: YM-500N(LED)
Мерна единица: бр.
Производител: –30°C до +66°C
Производител: 265x73x41(mm)
Производител: бр.
Производител: YLI
Производител: YM-500N(LED)
Модел: YM-500N(LED)
Гаранция: 24 месеца
YLI Electronic YM-500N(LED) е електромагнитна брава за системи за контрол на достъп. Предназначена е за еднокрили врати (дървени, метални, стъклени и противопожарни). Бравата използва мощен електромагнит, който задържа металната планка на вратата при подадено захранване.... виж повече
| Производител |
–30°C до +66°C
265x73x41(mm)
бр.
YLI
YM-500N(LED)
|
| Модел | YM-500N(LED) |
| Работна температура | –30°C до +66°C |
| Размери | 265x73x41(mm) |
| Сила на задържане | 500kg |
| Тегло | 4.5 кг |
| Входно напрежение | DC12V (по подразбиране); DC24V (регулируемо) |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 4.50 |
Име на файл
Инструкция за употреба - YM-500N(LED)Име на файл
Ценова листа – Контрол на достъп (Интерактивна)