72.90 €
72.90 € 142.58 лв.
72.90 € 142.58 лв. без ддс
TL‑SG2008 е компактeн 8‑портов Gigabit L2+ Smart комутатор (JetStream серия), подходящ за малки офис или бизнес среди. Работи тихо (fan‑less), интегрира се с Omada SDN за централизирано облачно и локално управление и предлага L2+/L3 функции като статично маршрутизиране, VLAN, QoS и IGMP Snooping, където няма нужда от допълнителен PoE бюджет.... виж повече
| Производител |
Управляем
8
8
Не
Без
бр.
Omada by TP-Link
SG2008
|
| Модел | SG2008 |
| Тип управление | Управляем |
| Ethernet портове | 8 |
| Портове | 8 |
| PoE | Не |
| Вентилатор | Без |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Работна температура | 0 – 40 ℃ |
| MAC таблица | 8K записа |
| Функционалност | Static Routing; ERPS; VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping; Link Aggregation и др. |
| Корпус | Метал |
| Централизирано управление | Omada SDN |
| Интерфейс | 8 × Gigabit RJ45 порта (включително 1 PD порт) |
| Размери | 209×126×26 мм |
| Switching капацитет | 16 Gbps |
| Захранване | 12 VDC/1 A външен адаптер; захранване от източник PoE |
| Енергийна консумация | 6.4 W |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |