16.50 €
16.50 € 32.27 лв.
16.50 € 32.27 лв. без ддс
Неуправляем 5-портов гигабитов десктоп комутатор. Интерфейси: Оборудван с 5× 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation RJ45 порта, поддържащи Auto-MDI/MDIX. Plug and Play: Не изисква конфигурация или управление. QoS и IGMP Snooping: Поддържа 802.1p/DSCP QoS за приоритизиране на трафика и IGMP Snooping за оптимизация на мултикаст трафика, което е полезно за приложени... виж повече
| Производител |
Управляем
5
5
Не
Без
бр.
Omada by TP-Link
DS105G
|
| Модел | DS105G |
| Тип управление | Управляем |
| Ethernet портове | 5 |
| Портове | 5 |
| PoE | Не |
| Вентилатор | Без |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Работна температура | 0 – 40 ℃ |
| MAC таблица | 2K записа |
| Корпус | Метал |
| Централизирано управление | Omada SDN |
| Интерфейс | 5x Gigabit RJ45 |
| Размери | 100 × 98 × 25 мм |
| Захранване | Външен адаптер (53.5V DC / 0.6A) |
| Енергийна консумация | 3.1W |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |
Име на файл
Ценова листа – Активно мрежово оборудване Omada by TP-Link (Интерактивна)Име на файл
Техническа спецификация - TP-DS105G