517.60 €
517.60 € 1 012.34 лв.
517.60 € 1 012.34 лв. без ддс
24‑портов SFP L2+ управляем switch с 4 × 10 Gbps SFP+ слота. С до 20 × Gigabit SFP и 4 × Gigabit SFP/RJ45 комбо порта, 128 Gbps switching capacity и двойно резервиращи се захранващи модули, SG3428XF гарантира непрекъсната висока производителност, гъвкаво статично маршрутизиране и бързо възстановяване чрез ERPS.... виж повече
| Производител |
4
Управляем
4
28
Не
1
бр.
Omada by TP-Link
SG3428XF
|
| Модел | SG3428XF |
| SFP портове | 4 |
| Тип управление | Управляем |
| Ethernet портове | 4 |
| Портове | 28 |
| PoE | Не |
| Вентилатор | 1 |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Работна температура | 0 – 45 ℃ |
| MAC таблица | 8K записа |
| Функционалност | Static Routing; ERPS; VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping; Link Aggregation и др. |
| Корпус | Метал |
| Централизирано управление | Omada SDN |
| Интерфейс | 20 × Gigabit SFP слота; 4 × Gigabit SFP/RJ45 комбо порта; 4 × 10 Gbps SFP+ слота; 1 × RJ45, 1 × micr |
| Размери | 440 × 220 × 44 мм |
| Switching капацитет | 128 Gbps |
| Захранване | 2 бр. (1+1 резерва) 100–240V AC |
| Енергийна консумация | 35.7 W |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |
Име на файл
Ценова листа – Активно мрежово оборудване Omada by TP-Link (Интерактивна)