164.70 €
164.70 € 322.13 лв.
164.70 € 322.13 лв. без ддс
24‑портов Gigabit L2+ Smart комутатор с 4× Gigabit SFP слота, проектиран за (fanless) и централизирано облачно управление чрез Omada SDN. Поддържа статично маршрутизиране, Ethernet Ring Protection Switching (ERPS), VLAN, ACL, QoS и IGMP Snooping, което го прави идеален за малки и средни бизнеси, желаещи гъвкави L2+/L3 функции и лесна мащабируемост... виж повече
| Производител |
4
Управляем
24
28
Не
Без
бр.
Omada by TP-Link
SG3428
|
| Модел | SG3428 |
| SFP портове | 4 |
| Тип управление | Управляем |
| Ethernet портове | 24 |
| Портове | 28 |
| PoE | Не |
| Вентилатор | Без |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Работна температура | 0 – 45 ℃ |
| MAC таблица | 8K записа |
| Функционалност | L2+/L3 функции |
| Корпус | Метал |
| Централизирано управление | Omada SDN |
| Интерфейс | 24 × Gigabit RJ45 порта; 4 × 1 Gbps SFP слота; 1 × RJ45, 1 × micro‑USB конзолни портове |
| Размери | 440 × 180 × 44 мм |
| Switching капацитет | 56 Gbps |
| Захранване | 100–240V AC |
| Енергийна консумация | 20.6 W |
| Бруто тегло | 0.00 |
| Нето тегло | 0.00 |