Специалист Логистика

ТЕКРА ЕООД е българска компания с предмет на дейност търговия с компоненти за изграждане на вътрешни сградни електро-инсталации, осветление, системи за сигурност и пожароизвестяване. В резултат на активната си и успешна над 30-годишна дейност фирмата непрекъснато развива регионалните представителства и дейността си.

Фирмата търси да назначи за Централен офис гр. София:

Изисквания към кандидата:

  • Образование в областта на Логистика, Икономика, Търговия;
  • Минимум 3 години опит на подобна позиция;
  • Владеене на MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Компетентност и опит с ERP системи;
  • Владеене на английски език;
  • Гъвкавост, комбинативност и аналитичност;
  • Умения за работа в екип;

Основни функции и отговорности:

  • Организиране, координация и контрол на дейностите по снабдяване и следене на складови наличности;
  • Анализиране и планиране на оптимални количества за доставка;
  • Отговаря за поддържане на запаси при прогнозируеми продажби за определен бъдещ период;
  • Ефективна комуникация с Търговски Отдел по отношение на доставки, статус на поръчките, транспорт и наличности;
  • Организиране на доставки с максимално кратки срокове и минимални разходи за транспорт от ЕС и Китай;
  • Отразява всяка информация в ERP система и предава към Финансов отдел;

Компанията предлага:

ТЕКРА ЕООД предоставя отлични условия за професионална реализация, развитие и мотивиращо възнаграждение по трудов договор, и още:

  • Възможност за обучение и развитие в стабилна и просперираща компания;
  • Коректни трудово-правни и финансови взаимоотношения;
  • Комфортна работна седмица, с работно време 8:30 -17:15ч. (понеделник – петък);
  • Месторабота – ж.к. Дружба, на комуникативно място;
  • Периодични фирмени продуктови обучения;
xs
sm
md
lg
xl
xxl